Odborní poradci


Dominik Dušek

Telefon: +420 725 054 380

Zvukař, osvětlovač, režisér, dramaturg, herec, stepař a postproducent.
Odborně spoluprácuje na mnoha multimediálních, filmových, divadelních a muzikálových projektech,
soutěžích, koncertech, festivalech a zábavných show.
Také spolupracuje se zahraničními producenty a podílí se na tvorbě vizuálních efektů a jiných filmových triků.
Věnoval se tanci a získal několik titulů více mistra světa.

 

 

Petr Kubálek

Telefon: +420 739 318 849

Režisér, dramaturg, zvukař, osvětlovač, kameraman, fotograf a pedagog.
Film a TV: Seriál Autodílna, Úsměv klauna, Pojišťovna štěstí, Hanele, Komisař Maigret, Korunované hlavy – Francie, seriál Ulice, VKV a dalších. Odborná spolupráce na mnoha multimediálních, filmových, divadelních a muzikálových projektech, soutěžích, koncertech, festivalech a zábavných show. Zakladatel Dětské zábavné show TV Stars a Dětské televize Media TV.

 

Jakub Novák

Telefon: +420 731 718 019

Moderátor, řečník, režisér a pedagog
Moderuje akce všeho druhu, počínaje večírky, konče plesy a koncerty. S moderováním jde ruku v ruce i řečnictví, tam sklidil dvojnásobné ocenění nejlepšího řečníka středočeského kraje a druhého a třetího nejlepšího řečníka jak České tak Slovenské Republiky. Šéfmoderátor SeeJay Radia, kde vede tým moderátorů a má na starost celkový vzhled vysílání. Film a TV: Místo nahoře, Perníková věž, To nevymyslíš, filmy o šikaně (produkce USA) a další.

 

Dominik Zakl

Telefon: +420 775 607 410

Herec, improvizátor, moderátor, student
Divadlu se věnuje od útlého dětství, nyní působí v plzeňského divadelním souboru BUDDETO! V roce 2015 se dostal se souborem na celostátní přehlídku divadel Jiráskův Hronov a také hostoval v divadle Reduta v Brně. Věnuje se improvizaci, několik let působí v improvizačním týmu Improstor.  Divadlo: Přemnohá dobrodružství aneb hrdinské skutky rytířů nízkého stolu – útržky eposu. Film a TV: Seriál Ohnivý kuře (role: Dominik), Pustina a další